ScrollToTop

Kredyt gotówkowy Kielce

Kredyt gotówkowy Kielce

Kredyt gotówkowy to kredyt udzielany przez bank na cel dowolny bądź na spłatę obecnych zobowiązań kredytowych.

Kredyt gotówkowy udzielany na dowolny cel to kredyt, gdzie środki klienta wypłacane są na jego konto lub jako gotówka w kasie banku. Klient, nie musi dokumentować na jaki cel przeznaczył środki z kredytu.

Kredyt na spłatę zobowiązań kredytowych to tzw. kredyt konsolidacyjny. Jego celem jest zmniejszenie wysokości miesięcznych rat posiadanych kredytów. Kredyt konsolidacyjny udzielany jest na spłatę: kredytów gotówkowych, kredytów ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, kredytów odnawialnych, kredytów w rachunku osobistym klienta.  kwotę kredytu konsolidacyjnego można powiększyć o środki na cel dowolny.

Zaletą kredytu gotówkowego jest szybkość jego przyznania przez bank. Środki z kredytu na koncie klienta mogą się znaleźć nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od złożenia wniosku kredytowego.

Wybierając kredyt gotówkowy należy wziąć pod uwagę czynniki takie jak: oprocentowanie kredytu, ubezpieczenie, prowizję za przyznanie, długość okresu kredytowania, wysokość raty kredytowej, wysokość opłat okołokredytowych.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego jaką moga Państwo uzyskać uzależniona jest od zdolności kredytowej. Zdolność kredytowa dla poszczególnego klienta może nieco różnić się w bankach – wynika to z metodologii obliczania zdolności kredytowej indywidulanej dla każdego banku.

Na spotkaniu ze mną dowiedzą się Państwo jaką posiadacie Państwo zdolność kredytową w poszczególnych bankach. Pomogę wybrać ofertę kredytu gotówkowego, która jest dla Państwa najkorzystniejsza pod względem cenowym jak tez pod względem obsługi posprzedażowej. Przedstawię porównanie ofert kredytu gotówkowego pod względem oprocentowania, prowizji, wymaganych ubezpieczeń.

Moim celem jest doradzić Państwu w wyborze najlepszego kredytu gotówkowego. Moja pomoc obejmuje:

kredyt gotówkowy Kielce