ScrollToTop

Kredyt Hipoteczny

Kredyt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny to kredyt który jest zabezpieczony wpisem hipoteki do księgi wieczystej nieruchomości. Dzięki zabezpieczeniu wpisem hipoteki na rzecz banku, kredyt hipoteczny należy najtańszych dostępny kredytów na rynku.

Oferuję Państwu pomoc w wyborze kredytu hipotecznego tj: kredytu mieszkaniowego, kredytu budowlanego,  pożyczki hipoteczną, kredytu konsolidacyjny (na spłatę innych zobowiązań).

Podejmując decyzję o zaciągnięciu kredytu hipotecznego, podejmują Państwo decyzję, której skutki będą Państwu towarzyszyć przez co najmniej kilka lat, a często przez nieomalże całe życie. Dlatego wybór kredytu hipotecznego jest bardzo ważnym wyborem, rzutującym na dalsze życie. Moim celem jest pomóc Państwu wybrać kredyt który zminimalizuje koszty i będzie najbezpieczniejszy i najlepiej będzie dostosowany do Państwa potrzeb.

Wybierając kredyt należy brać pod uwagę wiele czynników takich jak marża kredytowa, ubezpieczenie, koszt wcześniejszych nadpłat bądź całkowitej spłaty, obsługa po sprzedażowa w banku i wiele innych.

Na spotkaniu przedstawię Państwu wszystkie parametry kredytu hipotecznego, w jasny sposób przedstawię różnice pomiędzy ofertami dostępnymi na rynku.

Z uwagi na fakt, iż zaciągnięcie kredytu hipotecznego jest bardzo ważną decyzją finansową, moim klientom rekomenduję złożenie wniosku do dwóch lub nawet trzech banków, w których oferta jest najkorzystniejsza.

Moim celem jest doradzić Państwu w wyborze najlepszego kredytu. Moja pomoc obejmuje: